Skip links

Hakkımızda

Albasoft Bilişim Teknolojileri

Girişimci ve yenilikçi fikirleri ile Ankara’da 2019 yılında faaliyete geçmiştir. Sincan ASO Teknopark’ta büyük bir yazılım ekibimiz bulunmaktadır.

Hedefimiz, firmalara özel ihtiyaçlarını karşılayacak yazılımlar geliştirmektir. Bu hedef doğrultusunda veri analizinden endüstriyel yazılımlara, web tasarımdan kontrol yazılımlarına kadar birçok konuda hizmet vermekteyiz.

Firmamızın serüveni, ‘inotip’ projesiyle başlamıştır. ‘inotip’ inşaat, yapı ve endüstri sektörlerine özel geliştirilmiş olan bulut tabanlı dijital satın alma ve proje yönetim platformudur. Bu proje için sektörün içinde yer alan danışman kurulumuz ve yazılım ekibimizle inşaat, yapı ve endüstri sektörüne yeniden yön verecek bir proje ortaya çıkarmış bulunmaktayız.

Firmamız eğitim alanında da faaliyet göstermektedir. Konusunda uzman eğitmenlerle IT, kurumsal gelişim ve teknik eğitimler başlığı adı altında birçok eğitimi de sizlere sunmaktayız.

Bundan sonraki yolculuğumuzda siz değerli müşterilerimiz ve elde ettiğimiz deneyimler sayesinde daha iyi hizmet vermek en büyük hedefimizdir.

Daha detaylı bilgi almak için iletişime geçin.

Canlı Destek
1