Skip links

inotip – Alıcı Platformu

Dijital Dönüşüm Partneriniz

Alıcı Platformu

Projenizi oluşturun ve tüm satınalma ve proje yönetimi işlemlerinizi tek noktadan dilediğiniz gibi takip edin!

Alıcı Firma olarak inotip’te projenizi ‘Fiyat Araştırması’ veya ‘Satınalma’ kategorilerinde açabilir, hem ihale öncesi bütçe çalışmalarınız için hem saha satın almalarınız için sürecin başından sonuna kadar kullanabilir ve verilerinize kolayca erişebilirsiniz.

inotip’te sektöre özel olarak geliştirilmiş olan ‘Proje Kartı’ sistemi ile saha taleplerinizi, satınalmalarınızı, gelen teklifleri, proje izleme verilerinizi ve ekibinizin raporlarını tek tuşla ve kolay arayüzlerle yönetebilirsiniz!

Satın alma aşamasındayken kazanın!

Hemen kayıt ol!
kazanç
workflow

Projelerinizi Tek Noktadan Yönetin

kazanç
pay

Satın Alırken Kazanın

kazanç
manager

Yetkilendirin, İzleyin ve Raporlayın

kazanç
chemical

Yeni Tedarikçilere Ulaşın

kazanç
analyze

Yönetiminizi Şeffaflaştırın

kazanç
quality control

Kontrolünüzü Arttırın

inotip, hangi sistemleri hizmetinize sunar?

inotip, birbirine entegre şekilde çalışan bir sistemler bütünüdür ve projenizi maksimum verimle, en kolay, en hızlı, en güvenli, en şeffaf şekilde yönetebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız araçları Online olarak her an her yerde parmaklarınızın ucuna getirir.

inotip tüm sistemlerini hizmetinize sunar, her sistem için ayrı ödeme yapmazsınız!

inotip, tamamen Online ve bulut tabanlı bir sistemdir, dilediğiniz anda dilediğiniz bilgiye erişebilmenizin yanı sıra, eğitim, bakım, onarım, güncelleme, sistem yatırımı gibi masraflarınız yoktur!

Satın Alma Ekibiniz için

Satın Alma Yönetim Sistemi

Açık platform üzerinden detaylı satın almalarınızı oluşturun, geniş uzman tedarikçi ağından tekliflerinizi toplayın, karşılaştırın, revizyon isteyin, firmalarla görüşün! Hızlı ve şeffaf süreçlerle satın alma işlemlerinizi tamamlayın, malzeme / işçilik / kiralama için en doğru fiyatları elde edin!.

Saha ile satın alma birimleri arasındaki koordinasyonu kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış ve Satın Alma Yönetimi Sistemine entegre edilmiştir. Bu sistemle, saha taleplerini izleyin, tek tuşla satın alma talebine dönüştürün. Saha ve satın alma birimleriniz arasında bilgi kaybını engelleyin, tedarik süreçlerinizi güçlendirin!

Teknik Ekibiniz için

Proje Yönetim Sistemi

Karmaşık proje yazılımlarında ya da mail/mesaj/telefon trafiğinde kaybolmadan bütçenin, proje ilerlemesinin, alt yüklenici hakedişlerinin ve sahadaki ekip/personellerin bilgilerini ve analizlerini sizin için tek sistemde toplar, arşivler ve analizlere döker. Bu sistemlerin özel geliştirilmiş modülleri ile çalışanlarınızı kolayca koordine edin, zaman ve para kazanın!

Yönetim Ekibiniz için

Tedarikçi Yönetim Sistemi

Açık platform haricinde davetli olarak yapmak isteyeceğiniz satın alma işlemlerinizi yönetmeniz için tasarlanmış ve Satın Alma Yönetimi Sistemine entegre edilmiştir. Bu sistemle tedarikçi listelerinizi oluşturun, dokümanlarını yönetin, özel satın almalarınıza davet edin!

Tüm Ekipleriniz için

Raporlama Sistemi

Maille, mesajla, telefonla rapor karmaşasına son verir, tüm ekibinizin yetkilendirme seviyelerine göre raporlarını organize eder, arşivler. Bu sistemle, günlük şantiye imalat raporlarından personel raporlarına dilediğiniz raporları tek noktadan kontrol edin ekibinizin performansını kolayca yönetin!

Tüm Ekipleriniz için

Yetkilendirme Sistemi

Tüm inotip sistemlerinin omurgası olarak özel tasarlanmıştır. Yönetim – Satın Alma – Teknik Ofis – Saha Ekiplerinizin ön tanımlı rollerini ve yetkilerini kolayca düzenleyin, yetki ve yönetim karmaşasından kurtulun, hangi bilgileri kimin görebileceğini siz seçin!

Kurulum gerektirmeden demo hesabınızı oluşturun, inotip’i tanıyın.

Bugün Başlayın
Canlı Destek
1