Skip links

inotip – Tedarikçi Platformu

Dijital Dönüşüm Partneriniz

Tedarikçi Platformu

Tedarikçi Firma olarak inotip’te sektörünüzle ilgili
projelerden tek tuşla haberdar olun, Alıcı firmalara tekliflerinizi hızla iletin, harcamalarınızı azaltın, pazarınızı genişletin!

Tedarikçi Sistemi üzerinden hem inotip içinden yapılacak olan satınalmalara fiyat verebilir, hem de inotip dışından yaptıkları satışları sistem içinde arşivleyerek takip edebilirler.

Daha geniş bir potansiyel müşteri kitlesine hitap edin

Hemen kayıt ol!
Kazanç
distribution

İşinizi Büyütün ve Satışlarınızı Arttırın

inotip üzerinde sektörünüze özel satınalmaları tek tuşla izleyin, tamamen dijital olarak teklif verin, revize edin, iş takibinizi online ve anlık olarak yapın!

Kazanç
workflow

Satışlarınızı Tek Noktadan Yönetin

inotip içinde olmasa dahi, tekliflerinizi tek formatla kolayca hazırlayın, kaydedin, iletin, arşivleyin. Müşterilerinizin arşivlerine tek dokunuşla erişin, hiçbir verinizi kaybetmeyin.

Kazanç
chemical

Yeni Müşterilere Ulaşın

Açık satınalma platformu ile ülkenin her yerindeki potansiyel müşterilere ulaşın, fiyat araştırması aşamasından itibaren projelere dahil olun. Size özel firma sayfanızdan firmanızı tanıtma şansını yakalayın.

Kazanç
manager

Yetkilendirin, İzleyin ve Raporlayın

Çalışanlarınızın sistemdeki yetkilerini belirleyin, müşteri ilişkilerinizi rahatça yönetin. Çalışanlarınızın günlük raporlamaları ile ekibinizi ve kaynaklarınızı yönetin, performansı arttırın.

inotip, Tedarikçilere ne kazandırır?

inotip, inşaat sektörü ihtiyaçlarına göre özel geliştirilmiş sistemleri ile satış, stok, yönetim ve raporlama işlemlerinizi tek bir online platformdan yönetmenizi sağlar, zaman kazandırır, verimlilik, performans ve karlılığınızı arttırır!

inotip tüm sistemlerini hizmetinize sunar, her sistem için ayrı ödeme yapmazsınız!

inotip, tamamen Online ve bulut tabanlı bir sistemdir, dilediğiniz anda dilediğiniz bilgiye erişebilmenizin yanı sıra, eğitim, bakım, onarım, güncelleme, sistem yatırımı gibi masraflarınız yoktur!

Satış Ekibiniz için

Satış Yönetim Sistemi

Tedarikçi firmalar, Alıcı firmaların kendi sektörlerinde oluşturmuş oldukları satınalma taleplerini anlık olarak görebilir ve teklif çalışmasında bulunabilir. Hazırlanan teklifler Tedarikçi firma yönetiminin onayı ardından Alıcı firmaya iletilir.

Böylelikle Tedarikçi firma kendi sektöründe geniş bir pazara erişim sağlamış olur. Satınalma taleplerini ve verdiği teklifleri istediği zaman tek bir tıkla inceleyebilir.

Satış Ekibiniz için

Dış Satış Yönetim Sistemi

Tedarikçi firmalar, inotip haricinde yapmış oldukları satışları da sisteme ekleyerek, inotip üzerinden istediği zaman kontrolünü sağlayabilir. Bu sistem üzerinden inotip haricindeki satış işlemleri için de teklifler hazırlayabilir ve çıktısını alarak kullanabilir.

Böylelikle tedarikçi firmaların bütün satış işlemleri, şeffaf bir şekilde yönetilebilir ve her an erişebilecek şekilde arşivlenmiş olur.

Tüm Ekipleriniz için

Müşteri Yönetim Sistemi

Tedarikçi firmalar çalıştıkları firmaları rehberlerine ekleyerek müşteri portfoylerini inotip’in dijital arşivi altında güvence altına alır.

Tedarikçi firmalar, Alıcı firmalar ile olan ikili ilişkilerini inotip üzerinden takip edebilir, hatırlatmalar ve notlar oluşturabilir.

Yönetim Ekiniz için

Alıcı Yönetim Sistemi

Alıcı firmalar, Tedarikçi firmalar ile bağlantı sağlayarak, onların kendi sektörlerinde açmış oldukları özel satın alma taleplerine erişim imkanı sağlamış olurlar ve bu taleplere teklif verebilirler.

Tüm Ekipleriniz için

Raporlama Sistemi

E-postayla, mesajla, telefonla rapor karmaşasına son verir, tüm ekibinizin yetkilendirme seviyelerine göre raporlarını organize eder, arşivler. Bu sistemle,
günlük şantiye imalat raporlarından personel raporlarına dilediğiniz raporları tek noktadan kontrol edin ekibinizin performansını kolayca yönetin!

Tüm Ekipleriniz için

Yetkilendirme Sistemi

Tüm inotip sistemlerinin omurgası olarak özel tasarlanmıştır. Ekiplerinizi kurun, yetki ve yönetim karmaşasından kurtulun. Hangi bilgileri kimin görebileceğini siz seçin!

Kurulum gerektirmeden demo hesabınızı oluşturun, inotip’i tanıyın.

Canlı Destek
1